O Firmie

Profit Marketing

Bo pracujemy na Twoje zyski!

Miło nam gościć Cię na naszej stronie. Jesteśmy firmą profesjonalistów, którzy pracują ze sobą od lat, wspierając małe i średnie firmy. Każdego dnia wykorzystujemy tajniki marketingu internetowego po to, aby jak najlepiej służyć naszym klientom poprzez zwiększanie ruchu na ich stronach, optymalizację techniczną witryn, prowadzenie komunikacji w mediach społecznościowych, zarządzanie reklamami w sieci oraz stałą i systematyczną poprawę pozycji ich stron WWW w wynikach wyszukiwarki Google.

Naszą firmę tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, zdobywanym od początku w naszych strukturach oraz ci, którzy wzbogacili nasz zespół w wiedzę i umiejętności, gdyż poszukiwali dla siebie odpowiedniego miejsca. Miejsca, które zapewni im rozwój oraz możliwość realizacji zawodowych celów.

Dział SEO

Zrzesza pracowników odpowiedzialnych za działania pozycjonerskie, których skutkiem ma być możliwie wysoka pozycja w wyszukiwarce Google

Dział Projektowy

Zespół grafików, specjalistów ds. UX oraz webdeveloperów odpowiedzialnych za opracowywanie identyfikacji wizualnej, tworzenie stron internetowych oraz logotypów, a także wprowadzanie zmian na istniejących już stronach

Dział Social Media

Specjaliści zajmujący się kompleksową, wielopoziomową obsługą wszystkich najpopularniejszych kanałów komunikacji w mediach społecznościowych, od Facebooka, przez Instagram, po Pinterest

Dział Google Ads

Osoby zajmujące się przygotowywaniem, wprowadzaniem zmian, monitorowaniem skuteczności oraz całościowym prowadzeniem kampanii reklamowych w Google Ads,

Dział Content Marketingu

Byli lub czynni zawodowo dziennikarze, redaktorzy i korektorzy, którzy piszą teksty dla naszych klientów lub nadzorują złożony proces przygotowywania materiałów content marketingowych.

Dział Administracyjny

Pracownicy, którzy zajmują się szeroko rozumianą logistyką pracy naszej firmy.

Nasza misja

Chcemy, by produkty i usługi naszych klientów były atrakcyjne i widoczne w internecie.
Chcemy, by mogli oni w spokoju skupić się na działaniach, które 
sprawiają im więcej radości.
Chcemy, by ich pozycja na rynku stale się umacniała, a zadowolenie odbiorców ich towarów i usług przekładało się na optymistyczne zapatrywanie na nadchodzącą przyszłość.

Cele, które pomagamy realizować

Od zawsze przyświeca nam jedna idea – pomoc małym firmom, niedocenianym podmiotom, które napędzają krajową gospodarkę. Zależy nam na tym, by i Twoja firma wyszła z cienia rzucanego przez wielkie korporacje, odnalazła się w internecie oraz rozbudowała portfel klientów i ugruntowała swoją pozycję na rynku. Co zrobimy dla Ciebie, by potencjalni klienci zauważyli Twoją firmę?

Zwiększymy widoczność strony internetowej w wynikach wyszukiwarki Google

Wzmocnimy rozpoznawalność marki osobistej na portalu Facebook i w innych mediach społecznościowych,

Pomożemy pozyskać Ci klientów poprzez kampanie Google Ads,

Zadbamy o to, by Twoja strona zwiększyła ruch oraz konwersję, co przełoży się na wyższy zysk,

Sprawimy, że Internet stanie się naturalnym źródłem do pozyskiwania nowych klientów oraz partnerów.

Wykonujemy kompleksowe działania, które dostarczą Ci nowych klientów!

Nasza historia

Naszą działalność na rynku marketingu internetowego rozpoczęliśmy w 2013 roku, jako grupa entuzjastów, formalizując się w roku 2014 i tworząc Profit Marketing, spółkę specjalizującą się w kompleksowej obsłudze marketingowo-reklamowej małych firm. Od początku pracowali z nami doświadczeni pozycjonerzy i marketerzy, którzy pamiętając zmiany w algorytmach Google i ich wpływ na konkurencyjne spółki tak skonstruowali naszą ofertę, a wraz z nią filozofię działań, że od lat doskonale odnajdujemy się w świecie e-marketingu realizowanego w oparciu o usługi Google.

Trzonem naszej organizacji są koledzy, a dziś już przyjaciele, którzy wspólnie dali podwaliny pod dzisiejszy kształt i zakres działań Profit Marketing. Obecnie nasz zespół ciągle się rozrasta (chcesz dołączyć? – link do zakładki “kariera”). Każdego dnia za radością pracujemy nad lepszą widocznością stron internetowych naszych klientów w Google, tworzymy dla nich ciekawe i skuteczne reklamy, dostarczamy teksty SEO wysokiej jakości, których pisanie nadzorują byli lub czynni zawodowo dziennikarze i redaktorzy.

Nie spoczywamy na laurach, nie wykorzystujemy ślepo zebranego doświadczenia, ale ciągle zwiększamy możliwości naszego zespołu oraz kompetencje poszczególnych pracowników. Rozwijamy się, ale nie zamierzamy zmieniać płaszczyzny, na której działamy. Wierzymy w małe firmy, które są dla nas kołem zamachowym gospodarki i zamierzamy pozostać wierni idei, która przyświecała nam od samego początku. Będziemy wspierać małe firmy, zapewniać im kompleksową opiekę i dbać o to, by zapewniany im rozwój nie był obciążeniem, a szansą na budowanie pozycji na rynku oraz przewagi nad konkurencją.